پرسشنامه ها پرسشنامه های مدیرانه پرسشنامه های کوتاه مقالات ترجمه شده سوالات مصاحبه تحلیل آماری
+989383351063
Email: modirane@gmail.com
فروشگاه اینترنتی مدیرانه
پرسشنامه ها پرسشنامه های مدیرانه پرسشنامه های کوتاه مقالات ترجمه شده سوالات مصاحبه تحلیل آماری
Iran
فروشگاه اینترنتی مدیرانه
پرسشنامه ها پرسشنامه های مدیرانه پرسشنامه های کوتاه مقالات ترجمه شده سوالات مصاحبه تحلیل آماری
Iran
modirane@gmail.com
00989383351063

سوالات متداول

پرسشنامه ها

آیا منبع پرسشنامه ها ذکر شده است؟ بله، منبع همه پرسشنامه ها به همراه  امتیازات و ابعاد پرسشنامه مشخص شده است.

پرسشنامه ها تألیفی می باشد یا از منابع خاصی است؟ هیچ کدام از پرسشنامه هایی که منبع آنها ذکر شده، تألیفی سایت مدیرانه نمی باشد بلکه ترجمه پرسشنامه ها توسط مسئولین سایت انجام شده است و همه آنها از سایتها و مجلات معتبر انگلیسی اخذ شده است.

آیا پرسشنامه های موجود دارای روایی و پایایی می باشند؟ همه پرسشنامه ها قبلا استفاده شده اند اما در فایل ترجمه آن، روایی و پایایی ذکر نشده و محقق خود می بایست با توجه به نمونه آماری خود روایی و پایایی آن را برآورد نماید، منبع پرسشنامه نیز در فایل ذکر شده که از طریق آن می توان به روایی و پایایی تحقیقات قبلی دست یافت.

مشخصات پرسشنامه و اینکه شامل چه مواردی است از کجا باید بدانیم؟ در بخش توضیحات مربوط به فایلها تمامی مواردی که در فایل ذکر شده، به صورت واضح شرح داده شده و اگر موردی در بخش توضیحات وجود نداشت به معنای این است که در فایل وجود ندارد.

آیا نحوه نمره گذاری پرسشنامه ذکر شده است؟ امتیازات مربوط به سوالات و اینکه کدام سوال مستقیم یا به صورت معکوس متغیرها را می سنجد در کلیه پرسشنامه ها ذکر شده، اما در رابطه با تحلیل امتیازات در برخی پرسشنامه ها که در قسمت توضیحات آورده شده ذکر شده و در بقیه نیز طبق قوانین میانگین توسط محقق محاسبه می شود

در صورتی که پرسشنامه مورد نیاز در سایت مدیرانه موجود نبود امکان سفارش آن وجود دارد؟ بله می توانید از طریق ایمیل (modirane@gmail.com)، سفارش خود را ثبت کنید. در صورت دستیابی به پرسشنامه حدأکثر تا سه روز بعد آن را روی سایت قرار می دهیم.

موضوعات درخواستی پرسشنامه ها در چه زمینه ای قابل قبول است؟ در تمامی گرایش های مدیریت شامل بازرگانی، صنعتی و دولتی و ...

بخش جدید پرسشنامه های طراحی شده توسط سایت

پرسشنامه هایی به دلیل تقاضای دوستان توسط اعضای سایت با کمک اساتید دانشگاه طراحی شده و روی سایت به تدریج قرار می گیرد. این پرسشنامه ها در قسمت توضیحات و ذکر منبع مشخص شده است که طراحی خود سایت می باشد.

بخش مقالات ترجمه شده

مقالات از چه منابعی می باشد؟ منبع و کلیه مشخصات مقالات در توضیحات فایل ذکر شده است

آیا امکان مشاهده فایل انگلیسی مقاله قبل از دریافت ترجمه آن وجود دارد؟ می توانید با ایمیل سایت مکاتبه نمایید

آیا فایل انگلیسی مقاله هم در اختیار کاربر قرار داده می شود؟ بله، فایل انگلیسی و فایل ترجمه همزمان می توانید دانلود نمایید هر دو در قالب یک فایل زیپ شده در اختیار شما قرار داده می شود

ترجمه های سایت مدیرانه توسط چه کسانی انجام شده است؟ فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی ارشد و دانشجویان دکتری

آیا امکان ارسال ترجمه مقالات کاربران برای سایت مدیرانه وجود دارد؟ بله، پس از بررسی ترجمه نسبت به رد یا تأیید آن تصمیم گرفته می شود و به اسم خود شخص در سایت منتشر می شود. در ضمن هزینه آن نیز پرداخت می شود

بخش تحلیل آماری

تحلیل آماری توسط چه کسانی انجام می گیرد؟ توسط دانشجویان دکتری و اساتید دانشگاه

مدت زمان انجام تحلیل آماری چقدر می باشد؟ بستگی به حجم کاری شما دارد. حدأقل 2 و حدأکثر یک هفته کار تحویل داده می شود.

قیمت تحلیل آماری چقدر است؟ بسته به نوع تحلیل درخواستی یا هر کدام از نرم افزارهای SPSS, LISREL, AMOS, PLS, AHP هزینه ها متفاوت خواهد بود. قیمت های کلی در قسمت تحلیل آماری ذکر شده است.

در صورت پیشنهاد استاد برای اصلاح تحلیل آماری این امکان از سوی شما وجود دارد؟ هدف ما ارائه با کیفیت ترین تحلیل می باشد همانطور که در طول پنج سال فعالیت این را ثابت کرده ایم و تا کنون کاری برگشتی نداشته ایم. اما در صورت وجود قطعا این کار در کوتاهترین زمان ممکن انجام می شود.

نحوه تحویل کار به چه صورت می باشد؟ داده ها را به صورت فایل اکسل یا spss تهیه نموده و برای ما از طریق ایمیل modirane@gmail.com ارسال نمایید.

برای انجام تحلیل آماری چه اطلاعاتی نیاز هست که به همراه فایل داده ها ارسال نماییم؟ پرسشنامه و توضیحات کامل آن، حجم نمونه، فرضیات یا سوالات تحقیق، اهداف تحقیق، روش تحقیق

نحوه واریز هزینه تحلیل آماری چگونه است؟ 75 درصد هزینه در ابتدای کار و 25 درصد پس از تحویل و  انجام اصلاحات احتمالی اخذ می گردد.

سوالات مشترک

دریافت فایل ها به چه صورت می باشد؟ دریافت همه فایل ها به صورت آنلاین و پس از پرداخت وجه می باشد در ضمن همزمان به آدرس الکترونیکی شما نیز ارسال می شود.

آیا ارسال پستی فایل ها نیز ممکن است؟ خیر در حال حاضر فقط به صورت اینترنتی قادر به ارائه خدمات هستیم.

در صورت اینکه امکان پرداخت آنلاین نداشته باشیم تهیه فایل به چه صورت می باشد؟ می توانید از طریق فیش بانکی یا کارت به کارت وجه مورد نظر را به یکی از شماره کارت های ذکر شده در زیر به نام خانم حاتمی واریز نموده و اطلاعات واریزی را به میل مدیرانه (modirane@gmail.com) ارسال نمایید به همراه مشخصات فایل درخواستی و پست الکترونیکی تا در اسرع وقت فایل مورد نظر به میل شما ارسال شود. 

شماره کارت برای واریز وجه

بانک ملی: 6037991825497310

بانک ملت: 6104337260290562

پس از ثبت فیش بانکی در سایت ارسال فایل چه مدت طول میکشد؟ حدأقل یک و حدأکثر 12 ساعت

در صورت مواجه شدن با مشکل در پرداخت وجه باید چه کار کرد؟ لطفا مرورگر خود را عوض نمایید و یا می توانید با پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید.

 

هیچ کالای در این دسته بندی وجود ندارد.
Designed by VOLGHAN, Allrights reserved to Modirane.Ir